MİSYONUMUZ

Simge Süpermarket ailesi olarak misyonumuz diğer bir deyişle var olma nedenimiz; ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla, değişen tüketici beklentilerini, değişen teknolojiyi yakından takip ederek ve iş ortağı olarak gördüğümüz tedarikçilerimizle işbirliği yaparak, müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Kurumsal değerlerimize sahip çıkarak yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla gıda perakendeciliğinde yerel pazardaki gücümüzü korumak ve ülkemizin en iyi marketler zinciri markası olmaktır.

TARİHÇEMİZ

Simge Süpermarket ailesinin yıllara meydan okuyan çalışma  yaşamının öyküsünün başlangıcını Hasan Kazar ve Bereket Eryiğit girişimci ruhlarından aldıkları ilhamla 2002 yılında Maksim şubesi ile yola çıkarak başlatmışlardır. Kısa bir zaman içinde Hatay’da gıda sektöründe lider konuma yükselen Simge Süpermarket ailesi şu anda dev bir hizmet ağına sahip olup Hatay halkından aldığı destek ve sahiplenme ile her geçen gün kendini yenileyerek ve teknolojiye ayak uydurarak sektörde önemli bir rol oynamaya devam etmektedir. Simge ailesi, alanında uzman, yaratıcı, yeniliklere ve gelişime açık, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip işini seven ve sahiplenen bir kadro ile çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir bir kaliteyi kendine ilke edinen firmamız 2002 yılında Maksim, 2003 yılında Sümerler, 2005 yılında Ürgen Paşa, 2007 yılında Akdeniz, 2009 yılında Atatürk Caddesi, Kurtuluş Caddesi ve Betonsan, 2010 yılında Esentepe, 2011 yılında 75. Yıl Bulvarı, 2012 yılında Cumhuriyet Caddesi ve Samandağ, 2014 yılında Harbiye ve Kuzeytepe, 2015 yılında Aşağı Okçular ve Vali Ürgen, 2016 yılında Odabaşı ve Ekinci, 2018 yılında ise Aşağı Ekinci şubelerini açarak siz saygıdeğer Hatay halkının hizmetine sunmuştur.